• Stolnotenisový turnaj ŠZŠ 2019

• STOLNO-TENISOVÝ TURNAJ ŽIAKOV ŠPECIÁLNYCH ŠKÔL

Dňa 30. apríla 2019 sa uskutočnil tradičný regionálny stolno-tenisový turnaj žiakov špeciálnych škôl organizovaný našou školou.

Súťaž chlapcov prebiehala medzi trojčlennými družstvami a dievčatá si súčasne zahrali turnaj jednotlivkýň.

Celkovo sa do súťaže zapojilo 6 družstiev. Dve družstvá postavila ŠZŠ na Bottovej ulici, po jednom družstve školy zo ŠZŠ s VJM na Hviezdoslavovej ulici, ŠZŠ z  Klenovca, ŠZŠ z Revúcej a RC z Čerenčančian.

V súťaži družstiev sa najlepšie darilo žiakom „A“ družstva zo ŠZŠ na Bottovej ulici, ktorí obsadili 1. miesto. Na 2. mieste skončili žiaci zo ŠZŠ s VJM na Hviezdoslavovej ulici a 3. miesto obsadili žiaci z RC Čerenčany.

V turnaji dievčat si prvé miesto vybojovala Kristína Grlačková, na druhom mieste skončila Beáta Kondášová, tretie miesto obsadila Kristína Žabová, všetky zo ŠZŠ na Bottovej ulici.

Našu školu reprezentovali žiaci:

A družstvo:

• Erik Rácz (8. roč.)

• Ladislav Súkenik (7. roč.)

• Jozef Ruszó (8. roč.)

B družstvo:

• Marko Lacko (5. roč.)

• Ján Kótai (6. roč.)

• Kristián Horváth (6. roč.)

Na turnaji dievčat reprezentovali našu školu:

• Kristína Grlačková (9. roč.)

• Kristína Žabová (8. roč.)

• Beáta Kondášová (9. roč.)

• Cynthia Balogová (6. roč.)

Turnaj prebiehal v priateľskej atmosfére, súťažiaci si dobre zašportovali a domov si odniesli pekné športové zážitky.