• Regionálny turnaj žiakov špeciálnych škôl v stolnom tenise

Dňa 25. apríla 2018 sa uskutočnil ďalší ročník regionálneho turnaja družstiev žiakov špeciálnych škôl v stolnom tenise.

Turnaj otvorila pani riaditeľka ŠZŠ na Bottovej ulici Helena Husárová, popriala športovcom veľa úspechov a poďakovala pani riaditeľke zo ŠZŠ s VJM na Hviezdoslavovej ulici Ivete Tóthovej za zapožičanie telocvične.

Turnaja sa zúčastnili žiaci zo ŠZŠ v Revúcej, ŠZŠ v Klenovci, RC Čerenčany, ŠZŠ s VJM na Hviezdoslavovej ulici a ŠZŠ na Bottovej ulici. Jedno družstvo tvorili 3 žiaci, ktorí odohrali vzájomné zápasy vo dvojhre. Jednotlivé družstvá odohrali turnaj systémom každý s každým a celkové umiestnenie bolo nasledovné:

1. miesto – družstvo zo ŠZŠ s VJM na Hviezdoslavovej ulici v Rimavskej Sobote,

2. miesto – družstvo z RC v Čerenčanoch

3. miesto – družstvo zo ŠZŠ na Bottovej ulici v Rimavskej Sobote

4. miesto – družstvo zo ŠZŠ v Revúcej

5. miesto – družstvo zo ŠZŠ v Klenovci

Súťažiaci sa správali disciplinovane, snažili sa hrať podľa svojich najväčších schopností a odohrali medzi sebou pekné a vyrovnané zápasy.

Naša škola ako každoročný organizátor sa už teší na ďalší ročník.