V stredu, dňa 11. 12. sme sa spoločne s deťmi I. stupňa stretli pri aktivite, kde sme si pripomenuli vianočné zvyky a tradície. Netradičnou technikou sme vyrábali vianočné stromčeky.
Deti daná metóda vyrábania veľmi bavila. Atmosféru sme si spríjemnili počúvaním vianočných piesní a kolied. Nakoniec si deti spoločne vyrobili pomocou otlačiek rúk stromček na veľký plagát, ktorý teraz zdobí priestor našej školy.