Dňa 18. februára 2020 sa na našej škole uskutočnila beseda s ochranárom prírody a poľovníkom z revíru Veľké Teriakovce.
Po úvodných slovách žiakom bola premietnutá prezentácia o poľovníckom zväze, o lovení, ochrane a prikrmovaní zvierat. Okrem pútavého a zaujímavého rozprávania, žiakov veľmi zaujali aj prinesené trofeje vysokej zveri.
Žiakom sa beseda veľmi páčila, kládli prednášajúcemu množstvo otázok, preto sme sa dohodli, že v tomto školskom roku sa uskutoční ešte jedna beseda so zameraním na poznávanie stôp lesnej zveriny.