V utorok 13. septembra k nám do školy zavítala Pani kapitánka Lenka. Zaujala žiakov zaujímavou prednáškou o bezpečnosti na Internete a nástrahách nekonečného internetového prostredia, HOAX-och, internetových predátoroch. Žiaci pozorne počúvali, s pani policajtkou debatovali, diskutovali a dozvedeli sa nové informácie.
Na druhý deň 14. septembra 2022 sa stretla so žiakmi I. stupňa. Žiakom sa veľmi páčila jej policajná uniforma. Obavy žiakov z prítomnosti policajtky sa rýchlo stratili. Žiaci sa oboznámili s prácou polície a s dodržiavaním bezpečnosti cestnej premávky v pozícii chodec a cyklista. Žiaci plnili zadávané úlohy z pracovného zošita „Póla radí deťom“ so záujmom.
Deťom sa tento program páčil a spolu sa tešíme na ďalšie stretnutie. Ďakujeme.