• FAŠIANGOVÝ KARNEVAL

• V škole čítame, píšeme, počítame a občas sa aj zabávame. 21. február sa niesol v znamení zábavy. Žiaci si s radosťou obliekli pripravené masky, hudba hrala a zábava sa mohla začať. Tancovali sme so stoličkami, svoju šikovnosť sme ukázali v rôznych súťaživých hrách. Popri tanci sme ohodnotili najzaujímavejšie fašiangové masky. Nikoho neminula sladká odmena.

• FAŠIANGY

• Variant B - Fašiangový ples detí aktívny pohyb, tanec, radosť z pohybu a príprava fašiangových masiek spojená s občerstvením šišiek a teplým čajom. Žiaci mali radosť a medzi nimi bola dobrá nálada.

Dôkazom je fotodokumentácia.

• VALENTÍNKY

• Žiaci variantu C si pripomenuli sviatok sv. Valentína zhotovením valentíniek. Valentínkami urobili radosť svojim najbližším.

• HRY NA SNEHU

• Perinbaba natriasla svoju snehovú perinu a napadol prvý, možno i posledný sneh. Žiaci mali zo snehu veľkú radosť. Vybehli na krásne zasnežené ihrisko a vyskúšali všetky zimné radovánky, ktoré im sneh ponúkal.

• MÁME RADI ROZPRÁVKY

• Počas prvých februárových dní sme sa so žiakmi 1. stupňa ponorili do čarovného sveta rozprávok. Žiaci si prezreli rôzne rozprávkové knihy. Počúvali autorské rozprávky. Starší žiaci ich čítali a mladší žiaci príbehy prerozprávali pomocou obrázkov. Mladší žiaci sa na rozprávky zahrali - dramatizovali príbehy a starší žiaci riešili úlohy súvisiace s porozumením obsahu rozprávok. Všetci žiaci majú radi rozprávky a sa do všetkých aktivít sa s radosťou zapojili.