• Vianoce B VARIANT

• Vianočné pečivo - linecké keksíky, aby sme si pripomenuli Vianoce. Zároveň potešili kamarátov, učiteľov, vychovávateľov. Zahrial nás i teplý ovocný čaj. Čaro vianoc zavítalo aj k nám.

• VIANOCE

• Mesiac december sa niesol v znamení najkrajších sviatkov roka Vianoc. Privítali sme Mikuláša, napiekli vianočné medovníčky, ozdobili vianočné stromčeky a vianočnými básničkami a pesničkami sme si dotvorili vianočnú atmosféru. Popriali sme si pokojné a ničím nerušené vianočné sviatky.

• VIANOČNÉ PEČENIE

• Blíži sa čas vianočných prázdnin a čakanie na najkrajšie sviatky roka si naši žiaci Praktickej školy na hodinách prípravy jedál a výživy spríjemňovali pečením vianočného pečiva. Napiekli perníčky, linecké koláčiky a vanilkovo-orechové rožteky. Spoločne sme si ich zabalili do balíčkov a žiaci si ich odniesli domov, aby sa mohli pochváliť svojou šikovnosťou. Časť z nich sme si nechali aj v škole aby sme si na nich pochutili pri čaji a rozprávaní sa o sviatkoch.

• VIANOČNÉ PEČENIE

• Blížia sa najkrajšie sviatky roka – VIANOCE.

Aj my, žiaci variantu C sme sa rozhodli, že si vytvoríme vianočnú atmosféru a napečieme vianočné medovníčky. S dobrou náladou, počúvaním vianočných pesničiek nám išla práca jedna radosť.

• MIKULÁŠSKY STOLNOTENISOVÝ TURNAJ

• Dňa 6. decembra 2022 sa uskutočnil Mikulášsky školský turnaj žiakov a žiačok v stolnom tenise.

Turnaj sa uskutočnil v telocvični ŠZŠ s VJM na Hviezdoslavovej ulici.

Žiaci Špeciálnaj základnej školy z Ul. Bottovej 13 boli rozdelení do troch kategórií:

· mladší žiaci

· starší žiaci

· žiačky

V kategórii mladších žiakov sa najlepšie darilo Nikolasovi zo 4. ročníka,

kategóriu starších žiakov vyhral Kristián z Praktickej školy - 2. ročník.

V kategórii žiačok sa najlepšie umiestnila Erika z 9. ročníka.

Všetkým zúčastneným gratulujeme.